НОВИНИБК Хімік – БК Кривбас – 66:58 | Контрольна гра

2021-09-17

Товариська зустріч “Хіміка” з “Кривбасом” завершилась перемогою южненців – 66:58, але за результат довелося поборотися. Гості захопили ініціативу вже на початку гри і оформили сухий ривок 6:0. Першим в команді Южного дістався до кошика суперників Спенсер, оформивши енд-уан, по тому тричі вдало завершив атаку “Хіміка” Джонс, скоротивши відстань до трьох очок – 9:12. Проте, до кінця чверті “Кривбас” зумів поновити свою перевагу в шість очок, і на першу перерву гості пішли у якості лідера зустрічі. Вже на початку другої чверті “Хімік” продемонстрував іншу гру, швидка атака та агресія в захисті, два бали від Мироненка, перехоплення та прохід Рябчука – і вже Южний опинився на відстані кидка -18:20. Після цього епізоду почались гойдалки у рахунку, команди наближались одне до одного, змінювались у ролі лідера, встановлювали коротку рівновагу. Переломний момент гри відбувся лише в середині четвертої чверті, коли Морріс реалізував дальній кидок, на який гості не змогли відповісти, “Хімік” змусив помилятись гостей в атаці, а свої шанси не схибив. Вдалі атаки Спенсера та Антипова допомогли “Хіміку” наприкінці гри відірватись в рахунку і впевнено завершити гру, здобувши перемогу на власному майданчику.

БК “Хімік” – БК “Кривбас” – 66:58

БК “Хімік”: Спенсер – 19 очок, 2 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення; Морріс – 9 очок, 5 підбирань; Джонс – 7 очок, 2 підбирання, блок-шот; Антипов – 8 очок, 3 підбирання, 2 передачі; Рябчук – 6 очок, 2 передачі, 3 перехоплення; по 5 очок козак та Мироненко, Завадський – 2 очки, 2 підбирання, 1 передача.

БК “Кривбас”: Коупленд – 13 очок, 2 підбирання, 2 передачі; Коренюк – 10 очок, 7 підбирань; Старцев – 8 очок; Мотлі – 5 очок, 6 підбирань; Фролов – 4 очки, 8 підбирань.