НОВИНИОфіційно | БК Кривбас очолив Артем Сліпенчук

2021-07-27
http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/img253.jpg

Баскетбольний клуб «Кривбас» повертається до Суперліги Паріматч. У новому сезоні в найвищому дивізіоні країни криворізький клуб виступатиме під керівництвом нового головного тренера – Артема Сліпенчука.

Криворізький клуб продовжує тенденцію омолодження тренерського цеху в українському баскетболі. Слідом за Дмитром Болдаевим і Станіславом Овдеєнко Суперліга Паріматч отримує вже третього молодого наставника-дебютанта в нинішнє міжсезоння.

Попередні три сезони Сліпенчук працював у тренерському штабі «Київ-Баскета» помічником Айнарса Багатскіса. Також, на міжнародній арені захищав кольори Національної збірної України U-20 у якості головного тренера цього літа.

Слід нагадати, що десять років тому Артем, ще будучи молодим і перспективним баскетболістом, зробив значний ривок в майці старого «Кривбасбаскета» (того самого, що вигравав УБЛ під керівництвом Звєздана Мітровіча і вперше запросив в Україну Айнарса Багатскіса), завдяки якому отримав солідний довгостроковий контракт в «Азовмаші». Тепер Сліпенчук повертається до Кривого Рогу знову з непростим завданням – показати, що він може домагатися результатів вже як головний тренер команди Суперліги Паріматч.

Прес-служба БК “Кривбас”

http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/img254.jpg

MEET OXYGEN

We are a competitive sport club - with our professional players competing at all levels from local team galas.

INSTAGRAM

POPULAR