НОВИНИВиконком ФБУ затвердив оновлений формат Вищої ліги

2021-06-25
http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img189.jpg

За рішенням Виконкому ФБУ склад учасників чоловічої Вищої ліги скорочено до 14 команд. Разом із тим має зрости конкурентна складова турніру та рівень медіасупроводу.

Команди, як і раніше, буде розподілено на дві підгрупи, але з наступного сезону по 7 у кожній. Команди гратимуть у своїх групах у чотири кола за системою календаря з роз’їздами спареними матчами (дві гри на своєму майданчику, дві гри на майданчику суперника).

По 4 кращі команди з кожної групи вийдуть у другий єтап змагань у якому зіграють (стінка на стінку) проти чотирьох кращих команд з іншої групи і визначать розподіл місць з 1-го по 8-ме місце. Після цього уже будуть зіграні матчі плей-офф, де 1 місце зіграє з 8-м, друга команда з 7-ю, 3-тя з 6-ю, а 4-та з 5-ю.

Команди, що посіли на першому етапі в групах 5 та нижчі місця, грають за туровою системою в два кола з командами іншої групи і розігрують місця з 9 по нижчі.

Кожен клуб має пройти обов’язкове ліцензування. У випадку, якщо клуб не зможе гарантувати виконання вимог, кількість учасників турніру може бути змінена.

Третій етап. Плей-офф:

1/4 фіналу – до 2-х перемог

1/2 фіналу – до 2-х перемог

За 3 місце – до 3-х перемог

За 1 місце – до 3-х перемог

http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img228.jpg

MEET OXYGEN

We are a competitive sport club - with our professional players competing at all levels from local team galas.

INSTAGRAM

POPULAR