НОВИНИМауро Лонгобардо: Підтримую плани з підвищення конкуренції у Вищій лізі

2021-06-02
http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/img239.jpg

БК “Кривбас” виборов бронзові медалі чемпіонату України у Вищій лізі сезону 2020/21. У бронзовій серії плей-офф криворіжці здолали “Старий Луцьк” – 3:1.

Ще минулого літа криворізький клуб з вагомою історією виступів та досягнень балансував на межі зникнення. Однак колектив вдалося врятувати та надихнути на нові досягнення.

Меценатську допомогу головній баскетбольній команді Кривого Рогу надав Мауро Лонгобардо, який є палким шанувальником цієї гри та сам свого часу виступав у чемпіонатах Італії.

http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/img240.jpg

Про зацікавлення криворізьким баскетболом, підтримку клубу та подальші перспективи Мауро Лонгобардо розповів у інтерв’ю програмі “Спортивна середа” на ТРК “Рудана”.

– Я дуже люблю баскетбол, сам колись грав. Тож як тільки приїхав до Кривого Рогу, то одразу подумав, чи є тут баскетбольна команда, щоб відвідувати матчі. Так я дізнався про БК “Кривбас”, який мав певні фінансові проблеми. Одразу вирішив допомогти в клубу в межах власних можливостей. Зустрівся з головним тренером та менеджерами і домовився про підтримку. На кінець сезону можу сказати, що повністю задоволений своїм рішенням.

Для мене це перший подібний досвід, раніше не доводилося надавати меценатську допомогу професіональним спортсменам. Мене надихнула на цей крок славна історія криворізького баскетбольного клубу. Було дивно, що клуб не міг знайти спонсора в такому великому місті. Коли ми нещодавно грали в плей-офф проти Рівного, я помітив, що у суперників уже немає вільного місця на майках під логотипи спонсорів. Після цього сезону нам потрібно вийти на подібну схему, мати кілька невеликих спонсорів, що забезпечить постійну підтримку на майбутнє.

У нас чудова команда, у гравців великий потенціал, є група досвідчених баскетболістів. Впродовж чемпіонату я помітив, що в ньому виступають різні команди. Є більш потужніші, з досвідченими гравцями, є зі скромнішим добором баскетболістів. Тому під час регулярного чемпіонату не всі поєдинки є надто конкурентними. Чув про певні ідеї підвищення конкуренції у Вищій лізі – я повністю підтримую такі плани.

Наша головна кадрова стратегія – розвиток молодих баскетболістів. Навіть якщо планувати вихід на вищий рівень, необхідно створити базу молодих гравців і бажано місцевих.

Звісно, ми ставимо собі за мету прогресувати та виходити в Суперлігу. З економічної точки зору виступи в найвищому дивізіоні чемпіонату вимагають значно більшої підтримки.

http://bckr.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img233.jpg

MEET OXYGEN

We are a competitive sport club - with our professional players competing at all levels from local team galas.

INSTAGRAM

POPULAR