НОВИНИДеталі матчу | БК Старий Луцьк – БК Кривбас – 68:77

25 травня 2021 року - 18:00 | Плей-офф. Бронзова серія | м. Луцьк, ОДЮСШ
БК "Кривбас" (Кривий Ріг)
(13:19; 22:22; 20:16; 13:20)

БК «Старий Луцьк»: Унгурян – 16 + 7 підбирань + 5 передач, Юрченко – 13 + 6 підбирань, Тютюнник – 11 + 12 підбирань, Швагринський – 10 + 6 підбирань, Федчук – 7 + 6 підбирань, Глушко – 7 + 5 підбирань, Дейна – 2.

БК «Кривбас»: Нікітін – 23 + 7 підбирань, Буц – 12 + 10 підбирань + 5 передач, Водолазський – 10 + 3 підбирання, Сєргєйчик – 7 + 3 передачі, Кісільчук – 7 + 3 підбирання, Найко – 6 + 6 підбирань + 4 передачі, Горобченко – 6 + 4 підбирання + 4 передачі.

Криворізький «Кривбас» переміг «Старий Луцьк» у третьому матчі поспіль і виборов бронзові нагороди чемпіонату України Вищої ліги.

Гості змогли заволодіти гандикапом у 6 очок вже в першій чверті. Вдалося це за рахунок кращої реалізації – 8/16 (1 триочковий) проти 6/18 (1 триочковий). І хоча господарі змогли налаштувати свій приціл у другій 10-хвилинці, у криворіжців він гіршим не став – 22 набраних очка на 22. Таким чином, «Кривбас» зберіг свою шестиочкову перевагу перед другою половиною.

Після відпочинку «Старий Луцьк» почав справжнє бомбардування. За третю чверть господарі кинули 22 рази, з яких реалізували 7. Проте, цього вистачило аби скоротити відставання до двох балів, адже гості відзначилися 5 влучаннями. Та в заключній частині «Кривбас» повернув гру в свої руки не дивлячись на те, що повністю програв боротьбу під щитами – 39 (11 в нападі) підбирань проти 52 (25 в нападі). В командній грі (19 передач на 13) і реалізації вони були сильнішими. Як підсумок, перемога «Кривбасу» – 77:68.

Варто відзначити Нікітіна, який став найрезультативнішим гравцем поєдинку – 23 очки та 7 підбирань, а також Буца, в якого дабл-дабл – 12 очок та 10 підбирань.