НОВИНИДеталі матчу | БК Старий Луцьк – БК Кривбас – 65:74

24 травня 2021 року - 19:30 | Плей-офф. Бронзова серія | м. Луцьк, ОДЮСШ
БК "Кривбас" (Кривий Ріг)
(17:17; 13:18; 14:10; 21:29)

БК «Старий Луцьк»: Юрченко – 15 + 9 підбирань, Коцько – 13 + 5 підбирань + 5 передач, Тютюнник – 12 + 5 підбирань, Федчук – 7, Швагринський – 5, Глушко – 4 + 3 підбирання, Дейна – 4, Унгурян – 3 + 11 підбирань, Бондарук – 2.

БК «Кривбас»: Кісільчук – 22 + 3 передачі, Буц – 18 + 8 підбирань, Нікітін – 14 + 4 підбирання, Найко – 8 + 9 підбирань + 3 передачі, Водолазський – 6, Горобченко – 4 + 4 підбирання + 7 передач, Фролов – 2, Сєргєйчик – 0 + 4 підбирання + 5 передач.

«Старий Луцьк» поступився на своєму майданчику «Кривбасу» в третьому матчі бронзової серії плей-офф Вищої ліги.

Схоже, командам уже дається взнаки загальне виснаження наприкінці сезону. Обидва суперники розпочали поєдинок за великої кількості помилок та низької результативності. Особливо невдало господарі били з-за дуги. На початку заключної чверті у лучан був лише один забитий триочковий з 17-ти спроб.

Втім інтрига в зустрічі трималася до останньої 10-хвилинки. «Кривбас» на велику перерву пішов з перевагою у 5 очок, чотири з яких господарі відіграли за третю чверть. Однак лучани через перебір фолів залишилися на останню частину матчу без Дмитра Тютюнника, який на той час був найрезультативнішим у команді. Гості поступово відірвалися вперед, не дозволяючи господарям вирівняти становище.

Найрезультативнішим у матчі в підсумку став кривбасівець Назарій Кісільчук – 22 очка. 18 очок набрав Антон Буц. У «Старого Луцька» найбільше очок набрав Сергій Юрченко – 15.

Відтак криворіжці вибороли другу перемогу в серії до трьох перемог та матимуть нагоду вибороти бронзові медалі вже у четвертому поєдинку серії 25 травня в Луцьку. Початок гри о 18:00. Трансляція на нашому сайті та каналі YouTube.